 |

Als je deze nieuwsbrief online wilt bekijken klik dan
hier
|
 |
 |
|
   |
|
|
De beste wensen voor 2022.
Beste duikteamleden,
Allereerst wensen wij jullie een zeer fijn 2022 toe in goede gezondheid.
Het jaar is anders gestart dan de meesten van ons hoopten: zonder vuurwerk en in een lockdown.
Uiteraard hopen wij dat de wereld binnen afzienbare tijd weer voor iedereen veilig open mag en kan gaan.
Omdat Diveplace wederom haar deuren heeft moeten sluiten i.v.m. de nieuwe maatregelen betekent dat helaas ook dat de activiteiten die gepland stonden en staan in deze periode helaas niet door gaan. Onze Nieuwjaarsduik met vers gebakken oliebollen en Unox mutsen is elk jaar één van de best bezochte activiteiten voor duikers en hun familie en een goed begin van een nieuw jaar met elkaar. Ontzettend jammer dat we dit voor de tweede keer op rij hebben moeten annuleren.
Zodra het kan en mag zullen wij de activiteiten weer oppakken zoals deze op de agenda staan. Ook de winkel is dicht maar met een pick up&go afspraak kan je toch tot de deur langs komen voor spullen op te halen en/of af te leveren. Neem contact met ons op via e-mail als je iets nodig hebt.
Januari is normaal de maand waarin wij de contributie voor het duikteamlidmaatschap incasseren. Ook dit jaar hebben besloten om de eerste maand niet in rekening te brengen. Mocht de lockdown doorgaan tot in februari dan zullen wij de maand februari ook niet in rekening brengen.
Voor nu hopen wij dat wij vanaf 21 januari weer het zwembad in kunnen en onze activiteiten kunnen oppakken.
We houden jullie uiteraard op de hoogte als we meer weten.
Mochten er vragen zijn, laat het ons dan zeker weten.
Hopelijk tot snel.
Groeten,
Ferdinand
|
|
|
|
Diveplace
Dive Training Facility #22531
Proostwetering 101b
3543 AC Utrecht
Nederland
Bel 030 2412022
Route beschrijving
|
|
|
Klik
hier
wanneer je je wilt afmelden voor e-mailberichten.
|