 |

Als je deze nieuwsbrief online wilt bekijken klik dan
hier
|
 |
 |
|
   |
|
|
Wij zijn weer open, maak een afspraak.
Beste [voornaam],
Wij zijn blij dat wij als winkel weer open mogen zijn en dat de duiklessen in ons centrum weer kunnen worden opgepakt. Ook mogen wij naast click&collect weer klanten ontvangen in onze winkel. Wil jij onze winkel bezoeken om te kijken, passen of producten aan te schaffen of gewoon je fles te vullen? Reageer dan via één van de onderstaande opties:
- Whatsapp via: +31 30 241 20 22
- Per email: info@diveplace.nl
- Per telefoon: 030 241 20 22
- Via de chat op onze websites
Wij reserveren per afspraak 15 minuten en mogen maximaal 2 klanten (van 12 jaar en ouder) ontvangen per keer. Denk je meer tijd nodig te hebben dan is dat uiteraard geen probleem, wij willen het dan graag vooraf weten.
Uiteraard kunnen wij je op afstand ook goed adviseren indien dat gewenst is, we kunnen live producten aan je tonen. Bestellingen die je gedaan hebt kan je gewoon blijven afhalen tijdens een click&collect moment dat wij ook voor je inplannen of je kiest ervoor om het thuis te laten afleveren.
Mocht je een duikopleiding/activiteit willen doen en de data staat niet op de site, dan is dat geen enkel probleem. In overleg met jouw agenda plannen wij de activiteit in, uiteraard in kleine groepen binnen alle maatregelen en voorwaarden.
Zowel in onze winkel als de duikactiviteiten die gepland is zijn wij volledig coronaproof en we hopen je weer gauw te zien en te spreken!
Team Diveplace
Diveplace – Webshopduiken
|
|
|
|
Diveplace
Dive Training Facility #22531
Proostwetering 101b
3543 AC Utrecht
Nederland
Bel 030 2412022
Route beschrijving
|
|
|
Klik
hier
wanneer je je wilt afmelden voor e-mailberichten.
|