- Evenementen
-
/
-
Duiken in TODI
Duiken in TODI
Gehost door
Linsey van de Reep, Rolf Smit
zaterdag 30 januari 2027
Over dit event
TODI is een van ’s werelds grootste indoor aquariums waar je in mag duiken! In het warme 23+ graden water duik je tussen duizenden zoetwatervissen. Geschikt voor alle niveaus!
Duik je gezellig mee?
Ben je nou geen lid van ons duikteam, stuur ons dan een berichtje je mag vrijblijvend aansluiten (daarna weten wij zeker dat je ook lid wilt worden van ons duikteam)!
Extra begeleiding:
Tijdens het TODI duikuitje extra begeleiding nodig? Specifieke dingen oefenen, begeleiding door een instructeur is mogelijk tegen een kleine meerprijs. Neem contact met ons op.
Praktische Informatie
Niveau: Geschikt voor alle niveaus
Omgeving: Binnenwater 23-26 graden Celsius. Let op, het water is niet zo warm als ons zwembadwater! Wil je de volle 2 uur in het water liggen? Zorg dan dat je een warm duikpak hebt. Voor de een is dat een 2,5mm shorty, voor de ander een 7mm.
Verplicht TODI materiaal: Je eigen trimvest is niet toegestaan, net als buitenvinnen (met laarsjes), dit vanwege de hygiëne voor de vissen. Je bent dus verplicht om te duiken met de BCD's, lood en flessen van TODI. Heb je geen zwembadvinnen? Dan kan je deze huren bij Diveplace (vergeet de duikteam kortingscode niet). Heb je meer dan alleen zwembadvinnen nodig, dan is huren bij TODI zelf voor 15 euro het makkelijkste. We vragen je wel (vanwege de doorstroom) om deze dan van tevoren te boeken bij Diveplace zodat wij dit kunnen mee nemen in onze reservering.
Duikbrevet en verzekering: Zorg dat je duikbrevet en (duik)verzekering bij je hebt. Hier kan om gevraagd worden.
Buddy: We zijn met een grote groep en er is voor iedereen een buddy, we duiken niet alleen in TODI*
Carpoolen: Hoewel het fijn is om te kunnen tanken bij onze zuiderburen is het gezelliger én efficiënter om te carpoolen. Laat het als reactie onder het Whatsapp evenement weten als je wil carpoolen.
Vragen: Stuur Rolf of Linsey een privé berichtje en we proberen al je vragen te beantwoorden.
*Uitzonderingen daargelaten wanneer er toestemming is vanuit TODI en je beschikt over de juiste training.
Kosten
Je betaald de standaard entreeprijs van €39. Daar zit fles, lood en trimvest bij inbegrepen. Voor andere materialen kan je bij Diveplace terecht, of ter plaatse huren bij TODI (maar boek dit van te voren zodat we dit kunnen meen nemen in onze groepsreservering).
Pas na betaling is een aanmelding officieel en definitief (we kunnen helaas geen restitutie aanbieden voor deze dienst).
*We vragen 49 cent extra om onze transactiekosten enz. te dekken.
Planning
09:45 Ophalen verhuurmateriaal bij Diveplace
10:15 vertrek Diveplace
12:15 aankomst TODI
13:00 start duiken in TODI
15:00 het water uit
15:45 richting huis of ergens samen een hapje doen